• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Mine flybilder

Replying to Topic 'Mine flybilder'

Mye bra bilder her! Likte spesielt godt Norwegian på innflygning, turen med Dakotaen og bildet fra cockpiten til Dak'en.
Jeg vet at jeg vet (!) hva det siste flyet heter, men jeg husker ikke. Men jeg er helt sikker på at det er en haug med folk på forumet som snart iler til ... ;)
 
Replying to Topic 'Mine flybilder'

Mange flotte bilder her ja : )


Den siste er en Douglas A-26 Invader, og den er MEGET flydyktig. Den tilhører Scandinavian historic flight og flyes rett som det er.
 
Replying to Topic 'Mine flybilder'

Hmm..den beech'en på slutten var jeg med og ødelegge Gyroen på!Vet ikke om noen virker nå..
 
Back
Top