Tenker du på SAS siden du ikke spesifiserer noe selskap? Det er jo mange som ikke har sluttet med detNoen som husker omtrent når man sluttet med dette? 80-tallet?
Noen som husker omtrent når man sluttet med dette? 80-tallet?
W
Tenker du på SAS siden du ikke spesifiserer noe selskap? Det er jo mange som ikke har sluttet med det
På economy kan jeg knapt huske sist jeg fikk metallbestikk, men fikk det biz hos BA (OSL-LHR) for en måneds tid siden.
I løpet av det siste halve året har jeg fått metallbestikk i økonomi hos både Emirates og Singapore.
Hadde metallbestikk hos Lufthansa fra Sotchi til Frankfurt i fjor. Dette var en charterflygning, så kan hende det er noe de ikke har til vanlig?
Litt merkelig at metallbestikk skulle vært forbudt kun pga sikkerhet. En metall kniv og gaffel har vel ikke så mye større skadepotensial en alt annet man lovlig kan ta med seg ombord.