Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Skal denne ut i trafikk med en gang? Eller skal den males om først?
Når flyet sikkert trengs "fortere enn svint", virker det unødvendig å male dette flyet, som kommer nylakkert rett fra fabrikken, før det skal på en eller annen omfattende teknisk overhaling.
En ekstra fargerik 737-800 med Norwegian-navnet godt synlig bør vel holde?
Lurer på om det blir bilde av en "helt" på halen med det første...
Du må jo legge det ut. Er sannsynligvis første bilde på norsk jord(med all forbehold om hvem som har luska rundt gjerdene idagHar den på brikken og den har fortsatt den gamle reg.nr. Ikke mykje spennanes så bilde legges ikke ut. Det var for mye ræl foran maskinen, samt at den hadde full AB-livery.
Du må jo legge det ut. Er sannsynligvis første bilde på norsk jord(med all forbehold om hvem som har luska rundt gjerdene idag)
Se der jaBra dokumentert . Fikk vi bekrefta at det er sky interior og
![]()

myhrair - Paint said:
Hvordan gjør de det da på de plassene hvor de ikke kan bruke -800 på, f.eks. KKN?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.