• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

LH A346 SVG-CCS 25OKT!

PH-BXA

ScanFlyer Blue
Nettopp fått nyss om at LH skal fly en charter til Caracas, med A340-600! Klokkeslett osv er ukjent, men datoen er 25 oktober :)
 
Sitter med div. fremmedhandling osv for SGS på sola, og har ikke fått noe mer info enda, bare at det mailes om dette mellom oss og sentralt i LH. :)
 
Er det lov å håpe på at den blir litt forsinka? Skolen min slutter klokken 14:00, så hadde hvert fint om den kunne dratt mellom kl 1430-1500 ;)
 
Groundtime i SVG er beregnet til 2,5t ettersom jeg har forstått, så vil tippe ankomst kanskje i 10 tiden? Ser forøvrig at det er ca 250pax ut!

kommer den inn fra FRA eller MUC?

Dersom 250 pax skal fra SVG til CCS så må de vel nødvendigvis komme tilbake komme tilbake på et tidspunkt? Kan vi forvente et andre-besøk også?
 
kommer den inn fra FRA eller MUC?

Dersom 250 pax skal fra SVG til CCS så må de vel nødvendigvis komme tilbake komme tilbake på et tidspunkt? Kan vi forvente et andre-besøk også?

Det vet jeg faktisk ikke, men kan ikke tro noe annet! :) Kommer tilbake med mer info så snart dette foreligger :D
 
Er det en ferie charter eller er det en haug med Hugo Chavez tilhengere som skal på tilbedningstur? Eller er det Statoil som skal ned å lete etter olje?

BF:cool2
 
Back
Top