• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Leiebil i Spania

Fredrik KH

ScanFlyer Blue
Vi reiser hver sommer til Alicante i 3 uker og pleier da å leie bil på flyplassen i Alicante. Nå har det seg at jeg som har blitt 18 og har tatt lappen skulle ønske jeg kunne kjøre denne leiebilen. Er det noen selskaper som tillater personer under 20 som kjører leiebilene? Og hvis ja så vil vel det være et ekstragebyr? Noen som har erfaringer?
 
I Spania er minste tillatte alder for leie av bil 21. Og ja det tilkommer et gebyr hvis du er under 25.
 
Back
Top