A380 er som alle andre fly, bortsett fra hvis du kommer ut sist og må stå bak 500 fra samme fly i immigrasjonskøen. Dessuten er FRA en flyplass man helst bør unngå pga lange avstander.
Uenig her, naturligvis (ref. nick). A380 er et fly, men er ikke som alle andre fly. Immigrasjonskøen er ikke 1 person om gangen, gjerne flere 10-talls

Angående FRA, sorry igjen, men å gå langt gjør en flyplass dårlig? Det er jo bare deilig å gå litt etter å ha sittet stille? Jaja, hver sin smak!
Igjen, hvis pris ikke betyr noe, hva er da galt med LH og business? Slik jeg forstår det skal du to turer til IAH, og da ville jeg gått full business tur-retur en gang, og super-kjipt KLM neste gang. Da får du også testet begge deler
