• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Jewel Changi Airport

5 timer? Ja hvis du skal studere hver eneste bloms og plante. Neppe nødvendig for de fleste. Ta en kikk og litt mat. Ferdig.
 
5 timer? Ja hvis du skal studere hver eneste bloms og plante. Neppe nødvendig for de fleste. Ta en kikk og litt mat. Ferdig.

Helt enig.

jewel er en stilig fontene, planter og tog i midten. Resten er et kjedelig kjøpesenter med mye folk.

1 time bør holde
 
Lys-showet i fontenen fortjener en titt, ellers er Jewel sterkt oppskrytt. Et helt vanlig kjede-kjøpesenter med halvbra restauranter. Bruk timene på noe bedre.
 
Toget mellom T2 og T3 passerer gjennom der, det holdt for meg. Ikke rent lite folk der

Er tipset fortsatt bare ta toget og se fontenen derfra?

Tok toget T3 -> T2 i fjor uten å se det, men det er kanskje bare på returen som går via Jewel, eller må man ta hele runden?
 
Er tipset fortsatt bare ta toget og se fontenen derfra?

Tok toget T3 -> T2 i fjor uten å se det, men det er kanskje bare på returen som går via Jewel, eller må man ta hele runden?

Ser man på kartet er det mellon transfer B og E (eller omvendt?) toget går gjennom Jewel. Dog mener jeg det er verd turen til fots dersom man ikke har sett "fossen" på nært hold. Men det blir fort litt gange, alt etter hvor man lander/reiser fra.

Vær obs på at fossen ikke er på nattestid. Mener den starter 07:30 og stopper 23:30.
 
Back
Top