• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Hotell IAH

SQ 777

ScanFlyer Mile High Club
Medlem
I september kommer vi OSL EWR IAH, for neste morgen nonstop IAH HNL.

Har tittet og det er mengder av hotell. Vi har 11 t på hotellet og ønsker et hotell som er nær terminalen med grei shuttle. Ikke som av og til "airport hotell" som er halvveis til Houston. Er ganske kjent i området etter mange besøk, men null peiling på dette.

Skal kun sove , ikke middag, men kun en brødblings på hotellet eller IAH neste morgen...

På forhånd takk, folka..;)
 
Dersom Marriott er for dyrt (de pleier å jekke opp prisen pga beliggenheten) finnes der ett sheraton minutter unna med shuttle hver 15 minutt. Billig og bra
 
Back
Top