• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Her er bilder av mine fly

Her er den, Airbus farger, men med tekst på halen :

DSC_2201.jpg


DSC_2200.jpg



Yngve
 
Er mye tog ute og går der ja! Har selv vært der og hanka inn noe til Märklin banen min. Kan ikke huske de solgte modeller av fly da ;)

Den 747-400 til ESC, kan du fortelle litt om den? Den samme de selger på flyplassen i Dubai/Mall of the Emirates? Kom den med ett tre stativ?

Kan være vi har samme modellen, og hvor kjøpte du EK 777-300ER´n?
 
Eg solgte noen fly i forfjor, Men har ingen fly til salgs nå lengre.
ESC 744 ? Emirates du mener ?
MIn B773R ble kjøpt på ebay en plass, fører ikke oversikt hvor de blir kjøpt, kun prisen blir notert
 
Emirates Sky Cargo ;)
Er en liten defekt i min 744 modell :(

Er ikke så viktig hvis det er Ebay, for alt går under ett der!
 
ja, har vært inne i leiligheten til Leorim å sett den "lille" samlingen hans, er rart kona ikke går bananas snart :D Er en kjempe og om du klarer å finna et ikea skap som gir plass til alle de flyna der, er du virkeli god :)
 
Utrolig flott samlingen!
Men jeg lurte på: de NWA modellene dine er det modeller som er mulige å få kjøpt ombord i flyene deres eller fås de kjøpt på nettet. Jeg skal ut å reise med NWA senere i høst tenkte derfor å kjøpe noen (hvis de selges ombord på flyet)

Takk for svar:D
 
Tviler på at NW selger disse ombord. Eg har ennå ikke hørt/lest at noe har kjøpt 1/400
modeller ombord noen plass
 
Er vekke den helga. Men er ikke så veldig villig til å selge med mindre jeg får god pris. Tar seg jo flott ut på hylla!
 
Back
Top