Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
God morgen fra Kongsberg
Her starter dagen med et tannlegebesøk om litt *o'skrekk og gru* Det er heldigvis kun en rutinekontroll, så jeg håper ikke tannlegen finner for mye å sette fingeren på.
God morgen fra Linje 1 mot Gaustad. Blir bra med en travel og fin kontordag i dag.
Vel, når du ikke begynner før midt på dagen...
Mulig vi dog må klare oss med en skjerm på kontorkåmpjuterne, da ETA for nye skjermer var i *trommevirvel* juli!
G’morgen .. Her er det Thanksgiving i dag, og det betyr mye mat og drikke med familien. Er nok best å la løvblåseren være i fred i dag.![]()
God morgen,
Uansett går turen til OSL i kveld og crash-pad på Park-in før det bærer styggtidlig mot CPH i morgen og LAX. Har vel printet fem forskjellige dokumenter fra helsenorge for å være på sikre siden. Håper vi får gått gjennom alt og sjekket inn på flyplassen i kveld så det ikke blir noen overaskelser 05.10 i morgen tidlig.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.