Haha, har selv vært med på slik filtrering og intervjuer og det er mye komikk i hva folk kan finne på å si. En hadde som toppen av sin skryteliste for kompetanse "University level Microsoft Word". :colgate:og man må begynne filtrere ut en del vel ambisiøse CVer noen uker nå.
En hadde som toppen av sin skryteliste for kompetanse "University level Microsoft Word". :colgate:
"To sykkelturer, styrketrening og til slutt 3 timer Beach volleyball og fotball" lukter midtlivskrise dette Fnate..![]()
![]()
Ha ha... Holdt intervju for en elektroingeniør stilling en gang. 7 "høyt kvalifiserte" klarte ikke tegne symbolet for transistor på en whiteboard.
Da Internett begynnte å lekke ut til almuen fikk jeg satt over en telefon fra direktøren av et forskningssenter. Jeg måtte forklare vedkommende forskjellen på CD-ROM og Internett. Jeg er egentlig mest imponert over at jeg klarte holde meg helt seriøs.men jeg må fortsatt vise henne hvordan man lager shortcut på desktop og oppdaterer ipoden ... :lol:
...ja det rakner med det praktiske når man når et visst nivå, da har man nok med Powerpoint :lol:I know .. Den lokale dragen er i kategorien høyt kvalifisert elektrisk engineer med prosjektledersertifikater osv osv
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.