Glemmer aldri å ha blitt invitert til middag i Tyskland sammen med en venn som jeg besøkte der. På invitasjonen mener jeg at det stod at det begynte 17:37.I kveld blir det enda en middag hos enda et par nye naboer, det nye nabolaget er voldsomt sosialt![]()
Det forklarer endel av det som jeg så igår. Må ha spredt seg.Hvis man mener sinterklaas er galskap, se litt på hvordan carnaval feires i de tre provinser sør i Nederland... det starter 11/11 og varer til 6 uker før påske.
...champagne og iskald akevitt.
Når man først drikker akevitt til champagne til sylte? Næh.... Det går nok bra [emoji16]Håper dette er trykkfeil. Iskald akevitt i et presumptivt dannet hjem..?!
Om det er snakk om alkoholfri akevitt så kan den jo være vanskelig å drikke om den er iskald.Håper dette er trykkfeil. Iskald akevitt i et presumptivt dannet hjem..?!
Jada, det har til og med vært servert i SAS-lounger.Finnes det alkoholfri akevitt?!
Klarer de servere kjøttfri mat...
Akk-akk bør helst være iskald. Eneste måten jeg får tvunget ned skiten på.
Da ville jeg vurdert å innta noe jeg liker istedet [emoji2]
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.