Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
God morgen fra bortekontoret.. Man preges av en utagerende helg, 17 kilometer i meget kupert tereng bak i Marka i går, samt en herlig fuktig middag med Dragen ute.. Sommerro leverte og er et sted man trygt kan vise frem til gjester fra det store utland.
Snaue tre uker til langhelg i Miami og jeg har ventet litt for lenge med hotell. Etter noen bobler i går ble Four Seasons nedstemt og Mandarin Oriental booket da det blir gøy å prøve noe nytt. Ganske voksne priser amerikanerene tør å ta i disse dager.
Eneste problemet nå er at tre av fire ble sjekket inn hele veien til ORD, men kona kom bare til ARN. Jeg sjekket alle inn i samme runde så nå er det bare å spekulere i hva som er galt. Jeg holder en knapp på SAS it.
Da er det noe i dokumentasjonen hennes som ikke er lastet opp eller godkjent. De fikser det sikkert på servicesenteret på vei ut til gate.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.