God morgen fra Lillestrøm. Ny uke og nye muligheter som det heter. Litt kortere uke da fredag er en fridag. Fredag ja, da skal det flys litt igjen. Ikke så ofte jeg skal fly to ganger fra OSL til samme destinasjon den samme dagen...
Ha en fin mandag og ny uke alle sammen!
Glad mandag... mulig for de maniske. For oss dødelige så er det inne i granskauen tidlig. Skal se om jeg er våken nok til å dokumentere frokosten på LN-WFT. Håper mest på soving=) Ha en fin en.
Glad Mandag? Mon det..
Grytidlig her, 00:46 og man er både våken og edru.
Helligdag i morra, bare båtpuss på programmen og kona bortreist.
Finner vel på noe rart, men holder seg på matta før levra må på overhaling.
(Slikt tenkte man ikke før i tiden, det var alt under garanti og kunne misbrukes.)
Må kanskje på Norgestur i løpet av sommeren, når er det fullt på flyene og vanskelig å reise: Både Juni og July, eller bare fellesferien?
Mornings. Omsider var det ledig bysykkel, så dagen ble startet med en sykkeltur. Glemt adgangskort også, så nå står jeg på gangen og venter på noen kollegaer skal dukke opp. Ha en fin dag
Halvtrøtt morgen fra denne kanten, men det skal nok gå seg til tenker jeg, bare man får frokost i kroppen. Straks bærer det avgårde til Krokstadøra en tur.
Dagen starter med godvær og sol av alle ting, det passer perfekt for dagens store happening: Tunnelåpning! I dag åpner Fossantunnelen og Snilldalstunnelen på Fv 714, og med det skrives et nytt kapittel i historien om den såkalte ''Lakseveien''. Skal bli en glede å overvære åpningen klokken 12 i dag. Foruten det er dagens andre plan å klargjøre bilen for onsdagens maraton-rundtur Snillfjord-Malm-Snillfjord for å hente mormor nedover til helgens konfirmasjon.
Mornings. Omsider var det ledig bysykkel, så dagen ble startet med en sykkeltur. Glemt adgangskort også, så nå står jeg på gangen og venter på noen kollegaer skal dukke opp. Ha en fin dag
Haha det du trenger er reperasjonspils. Fyllesyke har en medisin ihvertfall, første øl er helt jævelig men så kommer det seg.
God mandag fra kontoret - skjer så lite spennende her at jeg får fnatt. Glad det ikke er lenge igjen til neste flytur til Færøyene men der er det vel kaldt og grått.