Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Et lite sidesprang: Folk som i utgangspunktet skulle har reist til/fra Asia/Australia via BKK blir vel booka om for harde livet. Hvordan takler diverse flyselskaper dette?
Ja, de hadde jo til og med et arkivfoto av deg liggende ^_^
Jeg har värt i kontakt med SAS Internationals folk i BKK, og de har gjort alt de kan for å komme i kontakt med pax innenfor security. De sier at det ikke skal väre noe problem å komme seg ut av immigration om man önsker det. Spörsmålet er om det er tryggere der inne enn utenfor. SAS' holdning er at det må väre opp til passasjerene selv om de önsker å forlate flyplassen. Det er også svärt vanskelig å få transport fra flyplassen i den situasjonen som nå råder. SAS i BKK har opprettet et egen nummer +66 2661 6111 som våre passasjerer kan ringe. Ring dette nummeret for å få videre instruksjoner
siste info er alltid den som gjelder
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.