• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Ett par kjapp edit fra Kjeller *Work in progress*

TigerBlack

ScanFlyer ettellerannet..
Klarte ikke helt å styre meg.

Her er ett par kjapp-edit F-16 bilder. Kommer fler så fort jeg får tid.

S A

1-1.jpg


2-1.jpg


3-1.jpg


4.jpg


5.jpg
 
Jævlig kule bilder! :)

Men jeg ser du har Canon 30D, og photobucket virker å ha voldtatt bildene dine og etterlatt dem i komprimeringshelvete. Anbefaler STERKT å ta turen over til Flickr eller zooomr.com, sistnevnte uten opplastningsgrense.
 
Flotte bilder av et rått fly! Men for min smak var det litt for mye støy i bildene (ikke av flyet:D)
 
Må si meg enig i de andre som har kommentert her. :)

(Er usikker på det som sies av støy, sitter og jobber på serven hjemme og den har ikke blii prioritert med en skerm av nyere dato.)
 
Back
Top