Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
For eksempel denne? (727-185C TF-FLG)Jeg har heller ikke sett den så ofte, men jeg husker godt at Iceland air brukte den mellom BGO og KEF på midten av 80 tallet. Jeg bortom Flesland noen ganger da for å kikke på flyet.
Jeg havde ikke noget specielt forhold til B-727 og husker kun, at den
larmede ad h…… til,
Min maratonrute med 727 var den klassiske over Stillehavet fra Hawaii til Guam med Continental Micronesia (Air Mike) CS957, seks mellomlandinger underveis. Og fra Guam hoppet jeg videre via Yap til Palau med samme flyet. Totalt innpå 10.000 km med 727!
B-727 bygget om til hus, på skauen i Oregon.
Fikk knipset denne i CUN på torsdag. Så fin ut.
…sjokk da jeg fikk min første tur i DC9, for ett støyhelvete DC9 var bak i maskinen.
DC9/MD80 er veldig stille foran i kabin og i cockpit.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.