• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

DY1729/LNNGN - 26-27/11-12

krølle

ScanFlyer Dusty
Noen som vet hvorfor denne ble stående så "lenge i AMS?
Div ALC-TRD 26NOV, men finner ingen "info" annet enn div/del
 
Vanskelig å si, fordi de har brukt delaykoden "MX" som er "specify in Si". Såklart er det leddet tomt. Det er egentlig bare Menzies (på OSL) som klarer i bruke MX, så sikkert Menzies handling i AMS. De bruker også GT/"widebody refueling" på 737. Så jeg håper RED handling kommer fortere enn fortest på OSL.

Tilbake det det du spør om, antar at crewet gikk ut på tid.
 
Red Handling er Norwegians egen inhouse handling.

SAS har SGH på et par flyplasser, mens Norwegian har etablert Red Handling på 5 flyplasser i Spania og så sent som fra og med i dag, også i London. De ekspanderer stort så jeg ser ikke bort i fra at de tar over for Menzies på flere flyplasser etterhvert.
 
Men er bakkepersonalet ansatt i Red Handling/Norwegian? Går nesten ut fra det er kreative ansettelseformer der også...:spin
 
Ser ut som at de er ansatt i Omniserv og at Red Handling leier inn av dem. Ihvertfall i UK.
 
Back
Top