• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

British Airways på Sola

Norwegian15

ScanFlyer Blue
British Airways på Sola

Hei, her kommer mine bilder fra Sola da BA kom på besøk. Endelig fikk jeg LN-NOT fra plattformen. Men det som jeg ble litt sur på at Avinor ikke greide å gi rett ankomst tid til BA, for det stod at den skulle komme 16:40. Den kom 16:20, og det stod ikke at den kommer tidligere. Men men fikk ihvertfall take-off.

DSC_0016.jpg



DSC_0078.jpg


DSC_0104.jpg


Kommentarer settes pris på ;)
 
Re: British Airways på Sola

Fine bilder :)

Men husk
Alle flytider oppdateres av flyselskapene. I perioder med store driftsforstyrrelser kan oppdateringene være forsinket.
;)
 
Re: British Airways på Sola

husk, det er heller ikke alltid at det kommer inn estimert ankomst tider, vertfall på ekstra fly som sjeldent besøker sola ;)
 
Re: British Airways på Sola

Fine bilder. men husk, chartere er lunefulle beist og kommer like gjerne altfor tidlig som altfor sent. Infosystemene blir heller ikke alltid oppdatert ettersom operatøren gjerne ikke har korrekt meldingsaddresse.
 
Re: British Airways på Sola

Takk for bilde av BA på Sola. Hadde vært fint om det var daglig
 
Re: British Airways på Sola

Fine bilder, ja!

Men hva gjorde BA på SVG? Charter?

BF:fly
 
Re: British Airways på Sola

Bra bilder, men jeg synes det første kanskje hadde litt mye kontrast. Likte best -NOT'en - veldig fine farger, god skarphet.
 
Back
Top