God morgen fra kjøkkenbordet hjemme på Ris. Kaffe, forum og NRK P1 på i bakgrunnen… om en drøy times tid så går turen til toppen av byen og dagens arbeidsoppgaver. Besøk hos opphavet i ettermiddag.
Mornings fra Asker. Foreldrekaffe på skolen i morges, så starter da dagen hjemme. Dog mer en espresso i solveggen, enn kontorering. Fotballkamp for minstemann etter middag. Ha en fin dag.
Good’morgen på denne dejlige torsdag. Skyfrit her over Malmö, kaffen er ved at brygges på kanden, også er det med ønsket om en dejlig dag til folket. Klokken blev nu 7.47, så hva ka gå galt, i dette fantastiske minut
God morgen fra kontoret. En laaang fin tur i marka på kveldingen i går og en meget aktiv treningsøkt i gymmet nå på morgenkvisten kvalifiserer til ekstra ost på Suds berømte Thai-pizza. I kveld er det sofa-date med den langbente.
Morn fra Tønsberg. I dag skal man handle og pakke og gjøre klart for morgendagens sykkeltur og 17. mai -feiring på Veierland. Mistenker vi skal klare å fylle opp sykkelvesker og sykkelvogn godt. Må helt inn til sentrum for handling da det trengs noe boblende og slike forretninger har vi ikke her ute
God ettermiddag fra Forus,
Her har første del av denne flotte dagen gått greit i prosjektet. Litt kaffe og Forum lesning før siste økt.
I dag gjelder det å komme seg raskt ut fra jobb og nyte finværet med årets første båttur på sjøen.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.