Bokingklasse I

Glean EBG

ScanFlyer Gold
Hvilke klasse er I (bonustur EB)LH og UA
Har bestilt first tur til USA med poeng men ble trekt bare 110.000 poeng som tilsvarer business pris.
Det sto I/confirmd
 
Supert ringte EB nå han dusten sa det er den høyeste klassen som finnes.
Det er jo håpløst å få bestilt noen ting der
 
Jeg leste noe om dette på SAS-forumet på Flyertalk. Der var det noen som slet med akkurat det samme. De klarte omsider å få bestilt etter å ha instruert EB-agenten til å bruke Star Alliance sitt bookingsystem, ikke EuroBonus'.

Her er den mest informative posten, så jeg foreslår at du ringer opp igjen og ber de gjøre som du sier ;)

http://www.flyertalk.com/forum/19155939-post12.html

Det er for øvrig helt latterlig at SAS ikke klarer å ha kvalifisert personell på telefon, all den tid det er umulig for oss å booke Star Alliance-reiser via nett.
 
Dessverre er det ikke ukjent at det kan være vanskelig å booke partnerturer hos Eurobonus. Her må man gjerne prøve mange ganger og være påståelig og insistere. Det hjelper om man kjenner ruting, tilgjengelighet og bookinger klasser selv.

Har bla blitt tilbudt Eco Extra hos Star partnere som vitterlig ikke har dette..
 
Back
Top