Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
* Hovedplanlegger ble ikke ingeniörer, men arkitekter MGP. De har skapt blant annet TXL, men star ogsa for en del jernbane-stasjons-prosjekter som gikk langt over budsjett og hvor man har inntrykk at disse ble mer optimert etter kunstneriske enn under funksjonale aspekter. Den nye terminal er en arkitektonisk tempel, men ikke funskjonalt nok.
Berlin looks set to postpone the opening of its long-delayed new airport for a third time, shareholders in the project said on Tuesday, dealing another blow to a flagship project that has embarrassed the German capital.
Brandenburgs regjeringssjef Matthias Platzeck bekreftet tirsdag at planen om å åpne flyplassen 17. mars 2013 neppe lar seg holde. Derfor har man nå festet seg ved datoen 27. oktober, når flyselskapene legger om fra sommer- til vinterruter.
Da var det bekreftet at åpning i mars også ryker. Nye nå e at mn ser for seg åpning til vinteren 2013/2014, altså 27 oktober 2013
http://www.hegnar.no/okonomi/article704112.ece
OSL apningen minner...
2014! Hvordan vil dette påvirke trafikken mon tro.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.