Tja..
..SAS hotellet er fint!
Se f. eks. denne Trip-Reporten:
http://forum.scanair.no/showthread.php?t=21515
Det var den lengste stoppen på turen? Har tatt ut billetter via ARN i C klasse... noen som har bilder av den klassen som man kan legge ut?
Og hvor har så herren tenkt seg?Forhåpentligvis kan jeg vise deg bilder av SK C-klasse i neste uke!![]()
SAS hotellet er veldig bra! Husk at typiske Kinesiske hoteller har veldig harde senger og kinesisk frokost skal ikke være noe bra. SAS hotellet har skikkelig Skandinavisk frokostbuffet og gode senger![]()
Vi skal til SEA på julebord. Speedbird er så snill å lar meg og C172 få reise på id billetter over![]()
Skal en tur til Beijing i februar og shoppe litt... er det noen som har ett bra hotell og anbefale i nærheten av sentrum?
Jeg lå på Jianguo Hotell,(http://www.hoteljianguo.com/) helt greit sted. Bra restaurant rett rundt hjørnet (Lemon Gras tror det het) og en virkelig utmerket tibetansk restaurant ikke langt unna (en opplevelse). Det er ikke langt til den forbudte byen heller.
Hilsen,
Laurenz
Langt unna silkemarkedet ligger dette hotellet?Istemmer det laurenz sier om hotellet. Dette 4* hotellet har jeg benyttet meg av to ganger. Hvis man sammenligner med SAS hotellet er beliggenheten til Jianguo mer sentralt. Frokosten er det heller ikke noe å si på. I tillegg til ovenevnte restauranter har du også en Starbucks og en Pizza Hut rett ved hotellet. Greit å få en avveksling til all den fete og tørre andematen. I tillegg så er hotellet medlem av World Hotels slik at muligheten til frequent flyermiles er til stede. Før silkemarkedet flyttet lå dette hotellet midt i smørøyet.
Vil til slutt også anbefale både Hilton og Sheraton "The Great Wall" som regel bra priser og for de med status mulighet for lounge tilgang![]()
Langt unna silkemarkedet ligger dette hotellet?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.