Tippet vi samme flyplassene? Først to flyplasser i en annen by?
Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Tippet vi samme flyplassene? Først to flyplasser i en annen by?
Godt mulig ja, nr 1 og nr 2 flyplassen i en annen by først tippet jeg før den gikk inn.
Fant forresten ut at det funker å skrive på tastaturer, istedenfor å klikke med musa på hver bokstav. I tilfelle andre ikke visste om det.
Ja, det stemmer. Hele tastaturet kan brukes, trenger ikke å røre musa.
Men, jeg har fortsatt ikke klart å "knekke koden" i spillet. Det må være noe system de legger ut de flyplass kodene etter.
Nei, ikkenoe system. Hovedsaklig nordamerikanske, ispedd en og annen ytlending. Enten bruker de et randomizer script, eller så sitter det en stakkar og oppdaterer manuelt. Mistenker det første. Det er jo så mange som er flinke på data nå for tiden.
Kanskje du har rett. Jeg trodde det kom en utenlandsk flyplass hver 5 gang, men det stemmer ikke i følge mine lister.
Synes det er en utenlandsk nesten hver gang, jeg?
Ja, jeg enig med deg i det. Si det til LN-MOW![]()
![]()
Nei, ikkenoe system. Hovedsaklig nordamerikanske, ispedd en og annen ytlending. Enten bruker de et randomizer script, eller så sitter det en stakkar og oppdaterer manuelt. Mistenker det første. Det er jo så mange som er flinke på data nå for tiden.
Har amerikansk pass ......![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.