• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

AF Air France presenterer ny La Premiere

Someone

Moderator
Medlem
Air France har presentert sin nyeste La Premiere. Kommer i første omgang på noen av deres 777-300ER, men er også snakk om enkelte A350.

Uansett, er stikkord 5 vinduer og sjeselong!

https://corporate.airfrance.com/en/...premiere-experience-highest-expression-travel

Four suites, each nearly 3.5 square meters, will gradually be introduced on a selection of Boeing 777-300ER aircraft, with the first in-flight experience available beginning in spring 2025.
Featuring five windows – an Air France exclusive – as well as a seat and a chaise longue that converts to a true two-meter-long bed, the new La Première cabin promises a unique experience enhanced by personalized service and a three-star gourmet offering.

54394920948_a9ac9db3ca_b.jpg


54394920958_ce5cf5a0e4_h.jpg
 
Det der ser jo lekkert ut og Ba kan jo ikke måle seg, men har jeg valget mellom i midten av mai på tur til Nyc med BA til 33000kr, LX til 56000 kr eller Aftil 194000 kr er jeg ikke 100% sikker på at det blir AF. Heller ikke om Eurojackot på 756 mill skulle slå inn.

Er AF F alltid så dyrt?
 
Var vel mer en evolusjon av verdens beste første klasse det da. Ikke banebrytende annerledes, og bra er det egentlig. :)

Feirer det med en tur i AF economy på torsdag, tenker jeg
 
Fin upgrade. Skal undersøke tilgjengelighet på mandag til annet kontinent fra CDG.

Kall meg skitten nordlending, men livet uten madrass funker også. Jeg krøller bare disse tynne greiene 15 minutter etter hovedretten er servert - uansett selskap.

EDIT: Gjort tre langdistanse på 777 og 350 business class-reiser siden juli.
Jeg er frelst av Air France. Mat, hardware og vin er helt konge. Losje før langdistanse på CDG er så som så på morgen-serveringa.
 
Last edited:
Fin upgrade. Skal undersøke tilgjengelighet på mandag til annet kontinent fra CDG.

Kall meg skitten nordlending, men livet uten madrass funker også. Jeg krøller bare disse tynne greiene 15 minutter etter hovedretten er servert - uansett selskap.

EDIT: Gjort tre langdistanse på 777 og 350 business class-reiser siden juli.
Jeg er frelst av Air France. Mat, hardware og vin er helt konge. Losje før langdistanse på CDG er så som så på morgen-serveringa.
Er også frelst av AF. De har imidlertid kommet sjukt dyrt ut for meg det siste året, så det har blitt mye Finnair og Swiss. Liker jo begge dem også så det er jo ikke krise.

Men altså frokosten er da det beste på AF loungen? Creamy eggerøre og all you can eat bacon bonansa
 
Back
Top