Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Noen som har oppskrift på dette?Man skal kunne få en status match til CC Gold med Accor Plat.
A-club er vel kun egnet til å skaffe seg gratisnetter om en skal besøke dyre byer som f.eks NYC, intet annet.
Matchet til CC Gold ved å sende en epost med screenshot av Accor Plat medlemskap til ccare_at_carlsonrezidor.comNoen som har oppskrift på dette?
Your Le Club Accorhotels Platinum card will be sent to you within 2 weeks at the following address:
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.