Farmer
ScanFlyer Crusty
Gratulerer så mye også fra Manchester. Det står stor respekt av resultatet, og det som er veldig positivt overraskende er som andre nevner det særdeles lave sykefraværet (under en dag i snitt per ansatt...! Ikke mange småbarnsforeldre...?).
Jeg kommer til å fortsette å bidra med omsetning, slik jeg har gjort de siste årene. Ikke mange reisebyråer som er like effektive.
Takker og booker for alle fine tilbakemeldinger!
Jo, TOS, vi er faktisk nesten bare småbarnsforeldre her, men vi har våre metoder ...;-)
Bl.a en egen sofakrok med TV som disse syke små kan kose seg i når de er for syke til å være i barnehage eller skole. Sofaen med teppe og pute er jo det som brukes heime også.
Det manglende sykefraværet kommer nok av en kombinasjon av god trivsel, pålagt trening og at alle har en genuin interesse av at dette firmaet SKAL levere gode resultat.
Kun godt teamwork, med stor porsjon innovasjon og ikke minst vår iboende latskap gjør at vi har fått til slike ting så langt :lol: