• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Vinterlyset.

baselutvann

ScanFlyer Gold
Endelig fikk jeg tatt turen opp til OSL igjen for å fange det utrolige vinterlyset. Her inne i byen har så og si all snøen smeltet, så vi fikk oss en god overaskelse når vi fikk se hvor mye snø det lå der oppe! Ellers en super dag med Mr Njerve! Nok snakk, her er bildene.


Thomas Cook a332 by Marius-Kaniewski, on Flickr


Thomas Cook a332 (2) by Marius-Kaniewski, on Flickr


Norwegian 733 by Marius-Kaniewski, on Flickr

Lenge siden jeg har sett denne! Nydelig gjennsyn!

Thai A346 by Marius-Kaniewski, on Flickr


Thai A346 (1) by Marius-Kaniewski, on Flickr


Politihelikopteret by Marius-Kaniewski, on Flickr


Korean Air Cargo by Marius-Kaniewski, on Flickr


SAS 737-700 by Marius-Kaniewski, on Flickr


SAS MD80 by Marius-Kaniewski, on Flickr


SAS MD80 (1) by Marius-Kaniewski, on Flickr


Norwegian 737 by Marius-Kaniewski, on Flickr

Det var det, Håper dere liker bildene!

Vi var også en liten tur og tok bilder på et mindre kjent sted. Sjekk det ut: http://mariuskaniewski.wordpress.com/2011/12/17/henrettet-av-fienden/
 
Last edited:
Flotte bilder fra OSL. Vinterlyset og snøen skaper stemning i mine øyner ihvertfall og bilde av A340 er rett og slett nydelig, takk for bildene :)
 
Håper du hadde varmere klær på deg denne gangen

Vel, denne gangen var det faktisk tærene mine som fikk gjennomgå nummenhet og j*velskap.
Over til bildene så likte jeg dem godt, men litt mye saturation på et par av dem? Mulig det bare er skjermen min, altså...

Men tusen takk for en herrrlig førjulstur :)
 
Hyggelig at dere liker bildene! Ja, som Halvor sier, denne gangen var det han som frøys. Jeg stilte dresset opp i ull fra topp til bånn. Fantastisk kombinasjon som holdt kulda ute!
 
Back
Top