• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

UA 777 eller LH A330 fra ORD til FRA ?

God tur videre Odd, har hatt det artig, naa er det tid for en liten rundtur med Beaver her i Seattle. Starbucks har nettopp faatt litt penger av meg, og jeg fikk en kaffe av dem.Gleder meg til aa hoere om reisen din.Have a nice one....:)
 
Odd, kor e rapportn??;)
den kommer, den kommer:D
Har bare hatt så mye å henge i med de siste dagene... men bilder er tatt og notater er gjort. Men, jeg kan røpe såpass at UA Biz var en meget positiv overraskelse, med bra sevice og gode seter som nesten kunne legges horisontalt.
 
Back
Top