TGIF fra Trondheim

God dag fra SVO. Her er man ferdig innsjekket hos KL til AMS og BGO. Første leg med SU gikk fint, og jeg tror jeg fikk sovet 4-5 timer underveis fra VVO. Fornøyd med det. Registrerer ellers at SU fortsatt ikke har endret menyen siden min første tur med de i April, men fin tur likevel.

Nå blir det 3,5 uker fri før det er tilbake til østen igjen. Det skal bli utrolig godt kjenner jeg nå. Tror jeg må ha jobbet 100 timer i uken de siste to ukene, og det merkes.
 
God ettermiddag fra OSL. Turen nordover på E6 gikk "unna" på 1 time 30 minutter. 3 biler hadde smelt ved avkjøring Sørumsand, og da SKAL Ola & Kari Dunk glane så geipen tørker fast i dashbordet på bilene sine og skaper en laaaaang glanekø.
 
God kveld fra Tananger

Her har man kommet seg til sørlige breddegrader igjen. Med noen kroner ekstra i lønningsposen senere denne måneden ;)

Litt varmere her nede, samme hvor mye de prøvde å varme opp området der oppe :p

Her består kvelden i å vaske klær...
Hvem vet hva helgen bringer...

Ha en fin kveld og helg forumister :)
 
Back
Top