Sterling på Årø i dag.

enml

ScanFlyer Gold
Sterling på Årø i dag.

Så får jeg testet imagefunksjonen også. Legg forøvrig merke til at verkstedbygget nå snart er borte borte vekk.
sterling3.jpg-for-web.jpg
 
Re: Sterling på Årø i dag.

Så da slipper en trøtt nattvakt å holde seg våken til 11:40 på torsdag 14.9. i håp om at det ble noe av den "spotter-alert'en" på KB da..., med andre ord...?
 
Re: Sterling på Årø i dag.

Nei, må nok være våken :

Avgang Glasgow:
09:00 DBK452 KRISTIANSUND SCHEDULED
 
Re: Sterling på Årø i dag.

En av hallene som stod på Årø skal visstnok opp her i KSU. De holder på å montere en som Norsk Helikopter visstnok skal bruke som hangar.. Sitter du på noen bilder av den?
 
Re: Sterling på Årø i dag.

Skulle ønske det kom en charter til Flesland i dag også i forbindelse med UEFA cupen, men etter den pinlige affæren mot Åtvidabergs i kvalifiseringen så ble det ikke noe UEFA cup på Brann i år.
 
Re: Sterling på Årø i dag.

Vil det si at Norsk helikopter skal etablere drift på Kvernberget?
Det har vel gått noen slike her oppe før, men de fløy vel på oppdrag fra HS?
 
Re: Sterling på Årø i dag.

Sikre kilder sier at hangar for NH er på vei opp ja. Når det gjelder NH's tidligere ops her på KB er jeg ikke sikker på hvem de fløy for, eller sitter jeg her og blander med Lufttransport, som fløy på egne kontrekter....?
P.g.a. sviktende hukommelse får det kanskje være opp til andre å svare på det^_^
 
Re: Sterling på Årø i dag.

Denne var jo fast stasjonert her en stund i 2003 :

http://www1.airpics.com/showimg.php?imgid=41318
 
Back
Top