RJon ScanFlyer Dusty Medlem 22 Jul 2014 #1 Spotting på Schipol Har tenkt meg en dagstur til AMS i løpet av høsten når mitt planlagte objektivkjøp er unnagjort, hva er beste banen/plassen/tid på døgnet å stå på for litt eksotiske fly/selskaper og heavies?
Spotting på Schipol Har tenkt meg en dagstur til AMS i løpet av høsten når mitt planlagte objektivkjøp er unnagjort, hva er beste banen/plassen/tid på døgnet å stå på for litt eksotiske fly/selskaper og heavies?
B Bergern ScanFlyer Dusty 22 Jul 2014 #2 Re: Spotting på Schipol Kanskje denne kan hjelpe? http://www.spotterswiki.com/index.php/Amsterdam_Schiphol_Airport Funnet via spotterguider i dette forum.
Re: Spotting på Schipol Kanskje denne kan hjelpe? http://www.spotterswiki.com/index.php/Amsterdam_Schiphol_Airport Funnet via spotterguider i dette forum.
jameson82 Flysitter 23 Jul 2014 #3 Re: Spotting på Schipol Der ramler det ned godbiter hele dagen så beste tiden er mellom soloppgang og solnedgang ,)
Re: Spotting på Schipol Der ramler det ned godbiter hele dagen så beste tiden er mellom soloppgang og solnedgang ,)