Da taxer vi allerede så jeg har litt dårlig tid. Men det er litt kulturforskjeller i den videoen jeg ser nå i forhold på forrige langtur.
Hehe
Air France sin er utrolig sexy. De burde kanskje ha en mannlig variant, for den andre delen av befolkningen?
Sexy?? Overhodet ikke! Jeg har fløyet med dem, og den var pinlig dårlig.
Tuller du? Vel, du er i din fulle rett til å ta feil![]()
Apropos sikkerhetsvideoer, noen som vet hvorfor Norwegian har sluttet å vise video, men gjør sikkerhetsannonseringen "manuelt" i stedet?
Billigere? De har jo videoen, bare snakk om å trykke på en knapp så kommer skjermene ned og videoen på. Og crew kan gjøre andre mer nyttige ting.Jeg tipper det er billigere
Apropos sikkerhetsvideoer, noen som vet hvorfor Norwegian har sluttet å vise video, men gjør sikkerhetsannonseringen "manuelt" i stedet?
- og dessuten koster det ikke selskapet ei krone ekstra at vertinnene må stille seg opp og demonstrere litt![]()
Og jeg antar utstyret for å ta det manuelt uansett måtte være ombord som back-up?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.