• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Seteplassering ved nødutgang SAS A321

hanswest

SAS Customer
Medlem
Seteplassering ved nødutgang SAS A321

Hei, jeg har nok flydd for mye langt der fremme, i alle fall, hvordan er egentlig seteplasseringene ved nødutgangene foran vingene på SAS´ A321? Jeg ser av setekartet at det foran setene 10DEF ikke er noen rad 9, men er det ikke et sete til den ene kabinbesetningen her? Jeg er sikker på at noen på her vet det, takker for tilbakemelding!
 
Re: Seteplassering ved nødutgang SAS A321

Rad 9ABC er nødutgang, mens på høyre side brukes dette til seter for besetningen. Det er imidlertid bare to seter her, noe som gjør at 10D har veldig god plass. Anbefaler ellers 25A og 25F, selv om dette er langt ute i periferien.
 
Back
Top