• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Se, lær og drikk! Bli med på bonusfebertur til Amsterdam

Tommy777

ScanFlyer Mile High Club
Se, lær og drikk! Bli med på bonusfebertur til Amsterdam

Folkens,

Siden det er en herlig blanding med flyentusiaster og bonusjegere her også, tenkte jeg å poste ett arrangement vi har på gang på Flyprat også.

Opplegget inkluderer ett flyentusiast besøk hos KLM og Skyteam på fredag, partay fredags kveld, adgang til det første Frequent Traveler University (FTU) på lørdag og søndag, samt Hyatt status.

PS! Meget begrensede plasser

Dersom du er interessert, ta en titt her: http://forum.bonusfeber.no/threads/bonusfeber-helg-i-amsterdam-se-lær-og-drikk-21-23-november.1716/

På forhånd takk!
 
Back
Top