• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

SAS utvider sommerprogrammet i Kristiansund

Re: SAS Utvider sommer programmet i Kristiansund

Virker som det man egentlig snakker om her er å ikke kutte SK2302 (KSU-OSL 06.35) og SK2309 (OSL-KSU 21.45), men å kjøre tilnærmet «vanlig» program også i feriemånedene. Uansett er det positivt :)

Antall passasjerer fra Kristiansund til Oslo har økt med nesten 8 prosent i 2013. Dette til tross for at innlandsmarkedet for øvrig ikke har hatt noen vekst i år. SAS har satt inn større fly, og har allerede økt kapasiteten hittil i år med ni prosent på Kristiansund.
For øvrig også knall! :fly
 
Back
Top