Plutselig søndag:-)

EB

ScanFlyer Inventory
Medlem
Plutselig søndag:-)

God morgen fra kjøkkenbordet hjemme på Ris. Snart settes kursen mot Verdens Ende. Tid for å stenge landstedet. Visstnok rundt 16-17 grader i vannet - så kanskje smeller vi til med årets siste bad i sjøen. Neste stopp…vaffel og kaffe på Grelland.
 
Da var det søndag

Da er det søndag og man er på vei til jobb. Satser på en rolig og behagelig vakt. Bet meg merke i veldig behagelig temperatur nå på morgenen..I kveld blir det nok å finne et vannhull for å se Liverpool-Arsenal. Ha en nydelig søndag

Sent from my SM-S921B using Tapatalk
 
Re: Plutselig søndag:-)

2 Godmorgentråde, her til morgen. lavet på samme klokkeslet. Ser man det. Jamen denne her tråd, så ud til at være den første, så det er den der får dagens skriv.

Godmorgen, med morgenkaffen i Malmö. Årets sidste sommerdag, og endnu en tur hjem til Sydamerika, blev i går bestilt. Klokken er 7.47, men dog er det ikke en 747, der bliver jernrøret, når der er afgang den 29. December 2025, imod Lima i Perú. Fortsat god dag til alle <3
 
Re: Plutselig søndag:-)

God dag fra Asker. Fotballcup for en av gutta, etterfulgt av bursdag for niese. Så ble den søndagen fylt opp også. Ha en fin dag.
 
Re: Plutselig søndag:-)

Morn fra Tønsberg. Kona er fortsatt syk så blir hovedsakelig gutta og meg i dag også. Får se om vi finner noe fornuftig å ta oss til på en våt og grå søndag
 
Re: Plutselig søndag:-)

God morgen fra Lillestrøm. Her bærer det ikke ut for å stenge landsted, men båten skal faktisk stenges for sesongen. Så noe skal altså da gjøres.

Ha en best etc dag!
 
Re: Plutselig søndag:-)

Hei fra ørneredet. Litt redusert gjeng i dag kan du si. SAS flighten 11.00 ble elegant gjort om til kveldsflyet med konkurrenten.
 
Re: Plutselig søndag:-)

Her bærer det ikke ut for å stenge landsted, men båten skal faktisk stenges for sesongen. !

Noen steder stenges sesongen, her åpner den. ;) Skjønt, den stenger vel egentlig aldri .. Men nå begynner temperaturen å bli litt mer innbydende.
Var ute en tur i går, og så fisk overalt på sonaren, men svina er så daffe at de ikke engang gidder å bite når fristelsene dingler foran nesa på dem ...
Men overraskende lite trafikk på vannet, tatt i betraktning at det er Labor Day Weekend. Men folk satt kanskje hjemme og så Georgia sesongåpne college football-sesongen.

Men over til det mer flyrelaterte ... Klokken er jo straks 7:67 ....

large.jpg
 
Back
Top