Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
I tillegg til det som allerede er nevnt, så kan det jo være at man er redd for at "programmet" ryker med ekstra flytid begge veier.De har da fly med nok rekkevidde til å fly rundt?
I tillegg til det som allerede er nevnt, så kan det jo være at man er redd for at "programmet" ryker med ekstra flytid begge veier.
Kilde: https://www.nrk.no/nyheter/konflikt-i-kashmir-1.11172348Pakistan åpner luftrommet igjen
Pakistan åpner luftrommet sitt igjen for kommersiell trafikk. Nedstengningen har fått store ringvirkninger for flytrafikken i regionen. Ifølge nyhetsbyrået Reuters åpner luftrommet fredag klokka 16 lokal tid (12 norsk tid).
Kilde: https://www.nrk.no/nyheter/konflikt-i-kashmir-1.11172348
Så akkurat AC42 fra Toronto til Delhi flyve over her.
Så akkurat AC42 fra Toronto til Delhi flyve over her.
Det går noen pakistanske innenriksfly, men de holder seg helt vest i landet.
Nå har vi fått beskjed om at det første flyet vi kan komme med på er 11. mars. Vi kan ikke være her så lenge. Vi skal prøve å komme med på et fly som går i kveld, men vi får hele tiden beskjed om at de ikke kan garantere noe, sier en fortvilet Sandåker
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.