• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

OT. Problem med e-post

FBU 4EVER

ScanFlyer Dusty
Jeg har hatt endel problemer med PC'en i det siste (Trojansk hest,osv.).Har installert Spybot som funker for såvidt greit og har også installert SpyFighter som ikke fungerer noe særlig.Prøver å sende en e-post til deres support,men så får jeg bare beskjed fra Telenor Online om å installere Javascript i nettleseren min.
Hvordan gjør man det?
 
Istedet for å forsøke å forklare dette selv så kan du kanskje kikke på følgende side:

http://dev.cybersessions.com/testbrow/javascript-IE55.html

Jeg antar at du bruker Internet Explorer.. Du må altså inn i sikkerhetsinnstillingene og enable scripting. Dersom dette ikke fungerer så må nettleseren din oppdateres (lenke finner du på siden ovenfor).

Lykke til!
 
Back
Top