Originally posted by DY
Originally posted by GFL
Originally posted by Trety
Så inntil noe er bevist, skal man boikotte Tine, så gjør det dersom konkurrenten har bedre varer! Både Kiwi, Spar og Meny har konkurrentene til Tine i sortimentet.
hehe, artig å lese at Tine skal boikottes. Men da SAS dumper prisene for å bli kvitt en konkurent, så er det ok? (Greit nok at SAS er uenige, og dette havner i retten - men boten står vel forsatt?)
Angående Tine, så skal jeg ikke si så mye siden jeg jobber der noen dager i uka. Men vi selger produkter som aldri før, og jeg følger ukentlig med på salgstallene.
Q-Melk har mindre fett en lettmelk, men derfor har man skummelt og ekstra lett også...
Enda artigere å lese din sammenlikning. Skulle en overføre dette til luftfarten så hadde dette scenarioet vært mer tilnærmet:
SAS tilbyr Avinor XX antall millioner for å utestenge f.eks Norwegian fra å benytte Avinor sine flyplasser.
:wow:
Stemmer, for Ica Norge eier jo alle dagligvarebutikkene i Norge bortsett fra 1....:hi2 :hi2