• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

OSL i dag - ATA m/fl

SK917

ScanFlyer Blue
Noen bilder fra ATA i dag og andre i aksjon på OSL, har flere av den -300 maskinen de får komme senere...:)

ata6.jpg


ata1.jpg


ata2.jpg


ata3.jpg


ata4.jpg


ata5.jpg


Ha en god helg!
 
FRAMIFRÅ Hans Olav.:wow:
ATA 757-300 er bare så nydelig, og med Winglets på den så er det en 10'er fra meg.
Mye spennende på OSL idag ser jeg, flotte og klare bilder.
Bra jobba. :up:

Airbus 330.
 
Vakke-e-e-ert!!! Faar ikke lenger kjerra 'live', saa da er det fint aa se den i action. jeg ble etterhvert veldig glad i 753'ene. Deilige fly aa jobbe med!!

Fikk du MD90'en til Speedy ogsaa?
 
Kjempefine bilder, skarpe og med fine farger! Satt denne dag både i ATA'en og i LN-RRB. Max uttelling :)

Var det du som statt i skråningen? (EDIT: Mtp stedet du har tatt bildet fra var du kanskje den sydligste av to på plassen). Satt mao. også denne gang på "rett" side.
 
Back
Top