jameson82
Flysitter
Re: Novair's flåte - status og ordre
Har den tvskjermer i stolene eller USB uttak?
				
			Fuglen har landet, SE-RKA er hjemme.
Har den tvskjermer i stolene eller USB uttak?
Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Fuglen har landet, SE-RKA er hjemme.
Noen som aner årsaken til stoppet i GOT?
Ikke skjermer, men USB. Mobil og nettbrettholder i hvert sete.Har den tvskjermer i stolene eller USB uttak?
Tok nettopp av fra TRF mot CHQ og fløy nesten rett over meg her på Tjøme. Flyet var merkbart stillere enn andre fly
 Novair a321NEO SE-RKA by kjetil kusch, on Flickr
Novair a321NEO SE-RKA by kjetil kusch, on Flickr Novair a321NEO SE-RKA by kjetil kusch, on Flickr
Novair a321NEO SE-RKA by kjetil kusch, on Flickr Novair a321NEO SE-RKA by kjetil kusch, on Flickr
Novair a321NEO SE-RKA by kjetil kusch, on Flickr . Og det er jo ikke de lengste turene så man overlever uten problemer
. Og det er jo ikke de lengste turene så man overlever uten problemer
Novair lurer på om jeg vil betale for å få velge seter / kjøpe seter med bedre benplass. Men de deler ikke så mange detaljer om hva man eventuelt betaler for
Det ser ut som de 7 første radene har noe bedre benplass, eller som novair skriver på sin nettside: Dessa stolar erbjuder lite extra benutrymme.
Noen som kjenner kabinen og hva pitch er på de ulike setene i deres nye A321neo? (seatguru har ikke Novair)
Airbus A321 -251N 7807 SE-RKB Novair delivery 10aug17 XFW-ARN ex D-AVZB
Planlagt levering i dag
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.
 
	