Norwegian satser i Argentina - Solgt til JetSMART

Re: Norwegian satser i Argentina 3/4Q17

Astor Piazzola ( 1921-1992 )er jo et must ! Og absolutt Carlos Gardel 1890-1935 ).... Årntli Tango..

Hva med Evita ?
 
Re: Norwegian satser i Argentina 3/4Q17

Eller Margaret Thatcher? Eller forresten, kanskje ikke.
 
Re: Norwegian satser i Argentina 3/4Q17

Fløy EZE-MVD-EZE i går med 6 pax?

Fullt mulig de fløy, men de har ennå ikke startet opp kommersielle operasjoner eller kan selge billetter for alt er på plass. Så var i så fall en eller annen form for test. Selv om første fly er på plass er det en del som mangler før de kan starte opp
 
Re: Norwegian satser i Argentina 3/4Q17

WekSi-80Tb235jiG0vN66g.jpeg
 
Re: Norwegian satser i Argentina 3/4Q17

Sannsynligvis ansatte som er med på tur, de ligger nok i flightplanen for å få vektene riktig. Ingen kommersielle pax ombord i hvertfall.
 
Re: Norwegian satser i Argentina 3/4Q17

Antar du har hentet fra interne systemer. Husk at du har fullt navn i signaturen din.
 
Re: Norwegian satser i Argentina 3/4Q17

Fullstendig klar over det, og nei jeg har ikke tilgang til interne systemer. Bildet fikk jeg av noen andre, som har tilgang.
 
Re: Norwegian satser i Argentina

Noe nytt om når de planlegger å starte flygninger?

Oppstart i juni. Mellom seks og ti fly på plass innen utgangen av året. I tillegg sies det at selskapet vil motta en B787 i løpet av 2018.

Manifestó Melhus que la empresa tiene previsto iniciar sus operaciones en el país para junio y que para ello ya cuenta con su primer avión. "Iremos progresivamente recibiendo aeronaves hasta llegar a un número de entre seis y diez antes de fin de año, además del Boeing 787-9 para los vuelos de largo alcance".


http://www.laprensa.com.ar/461685-Norwegian-Air-Argentina-proyecta-su-expansion-desde-el-pais-con-personal-argentino.note.aspx
 
Last edited:
Back
Top