• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Når skal Norwegian oppgradere rutekartet sitt?

Andre1980

ScanFlyer Blue
Når skal Norwegian oppgradere rutekartet sitt?

Lurer på når Norwegian har planer om å oppgradere rutekartet sitt, slik at det viser alle destinasjoner de flyr til, og ikke slik som nå, hvor USA bare er markert med New York i en liten boks på siden?

De begynner jo å få noen ruter vestover... de burde job vært illustrert også.
 
Re: Når skal Norwegian oppgradere rutekartet sitt?

Helt klart. Burde fått en real oppgradering. Det er heller ikke mulig å se rutekartet på iPad, det man får opp er bare en blank boks. Det er samtidig en del andre ting som burde oppgraderes, blant annet menyen. Den er fra juli 2014!:drunk:
 
Re: Når skal Norwegian oppgradere rutekartet sitt?

De kan gjerne ta nytt bilde av cheeseburgeren i menyen og, det bildet er rett og slett vemmelig :D
 
Re: Når skal Norwegian oppgradere rutekartet sitt?

Det er ganske uforståelig for meg at Norwegian presenterer noe så dårlig som dette kartet. Det burde blitt oppdatert for lenge siden, både med tanke på destinasjoner og enklere oversikt. Det er ikke enkelt å se alle destinasjonene som Norwegian flyr til fra f.eks. Trondheim. Det hadde nesten vært bedre om Norwegian hadde fjernet kartet på sidene sine, om de ikke kan bedre enn dette....:(
 
Re: Når skal Norwegian oppgradere rutekartet sitt?

Anbefaler dere å ta kontakt med Norwegian selv.
 
Back
Top