L LN-CGJ ScanFlyer Silver 10 Sep 2014 #1 Hei, så akkurat en DC10 fra Nederland Airforce? NAF45, under innflygning mot OSL på FR24, ble borte på 4000m. Noen som kan se den på OSL?
Hei, så akkurat en DC10 fra Nederland Airforce? NAF45, under innflygning mot OSL på FR24, ble borte på 4000m. Noen som kan se den på OSL?
L LN-CGJ ScanFlyer Silver 10 Sep 2014 #3 Er vel pga Nato-øvelsen. Kan medføre mer snacks til OSL de neste dagene det..
C ChrisForgets Newcomer 10 Sep 2014 #5 Så nettopp et militært fraktfly over Kalbakken i Oslo. Noen ide om hva det var? Ikke Hercules, da det var jetmotorer i hvertfall... Sikker noe med denne Nato greia..
Så nettopp et militært fraktfly over Kalbakken i Oslo. Noen ide om hva det var? Ikke Hercules, da det var jetmotorer i hvertfall... Sikker noe med denne Nato greia..
R raider66 ScanFlyer Rusty Medlem 10 Sep 2014 #6 Stod en German Air Force A310 på mil apron når jeg landet fra TOS i går kl 1740. Beste hilsen Espen