• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Flyprat Minnetråd Martin Foss

Flyprat-logo
Det var en meget fin og verdig bisettelse. Familien har ikke klar over dette nettverket og vennene Martin hadde fått via Flyprat, så dette har vært til stor glede for dem.

Vi skulle viderebringe at de har lest alle kondolanser på forumet og det har betydd mye for dem i sorgen.

20251017_132649.webp20251017_112246.webp
 
Bisettelsen var veldig fin. Flyprat var godt representert og vi som var der fikk beskjed om å takke dere alle for fine ord og meldinger. Familien har funnet mye trøst i den tunge tiden ved å oppdage denne delen av Martins liv som de tidligere ikke hadde særlig kjennskap til. Tripreportene hans vil bli lest i tiden som kommer og Fluxie sa også noen meget velvalgte ord i minnestunden etter bisettelsen.

Fly pent og hvil i fred, Martin ✈️

IMG_6699.webp

IMG_6695.webp
 
Last edited:
Godt plantet på stuegulvet hjemme i Sandnes sammen med min kjære datter etter stappfullt fly tok meg hjem.

Det var en veldig fin bisettelse for Martin i dag. Dumt jeg ikke fikk med meg så mye av minnestunden. Rakk en Pepsi Max i loungen da men lurer på hva Martin hadde tenkt om akkurat det. Men jeg fikk en skikkelig Cola på flyet!

Men minnene tar vi uansett med og. Og tydelig hvor glade familien var for at Flyprat-gjengen var representert i dag!
 
Det ble en verdig og fin bisettelse og ganske sterkt å få høre om at det nettverket vi har bygget opp med «god morgen tråder» fly&vin, fly&øl, julebord både utenlands og innenlands og kakespising på LHR faktisk betyr så mye…og da særlig for de som nå sitter igjen. Tror vi kan være stolte av og det mye takket være Martin sin lune form, det nettverket vi har bygget opp over flere ti år. Må si at tårene rant godt under fremføringen av Martins egen komponerte musikk i kirken. Takk Martin.
 
Back
Top