• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Mellomlanding: London eller Moskva?

Mye råd her - men noen fakta mangler. Om hun er Thai så kan hun gå ut av flyplassen i Moskva uten transitvisum. I UK så kan det kun skje om hun har Schengen-visum som er gyldig lenger enn tre måneder (type D).
 
God info dette Superhai.

Nå landet hun selv på at jeg skulle bestille BA flighten til henne. Hun ville ikke innom Russland, og ville ikke vente noen dager, så da får hun heller ta det som en erfaring om det skjærer seg.

Takk for hjelpen.
 
God info dette Superhai.

Nå landet hun selv på at jeg skulle bestille BA flighten til henne. Hun ville ikke innom Russland, og ville ikke vente noen dager, så da får hun heller ta det som en erfaring om det skjærer seg.

Takk for hjelpen.

Det er jo i seg selv en god erfaring at hun ikke ville vente noen dager :)

Happy good time etc!!!!
 
Hehe, takk for det Fnate!

Ser forresten at dagens flight BKK - LHR er scheduled in 24 minutter før tid.
Er dette en gjenganger? I så fall hjelper jo det en hel del!
 
Back
Top