• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

DY LN-NIC - status

Etter å ha vært stelt med/lagret i BUD siden november er det visst klart for utfasing og tilbakelevering til FPG Group, flys fra BUD til MPL i ettermiddag:

Skyliner:
Boeing 737 -8JP 38881 4316 LN-NIC Norwegian Air Shuttle ferried 25mar21 BUD-MPL on return to lessor
 
Skyliner bekrefter at Transavia France er ny operatør, og registrering er F-HUYF. Og flyttet fra MPL til FNI for midlertidig lagring i går 19/1:
Boeing 737 -8JP 38881 4316 F-HUYF Transavia France delivery 19jan22 MPL-FNI, for interim storage ex VP-CGT
 
Back
Top