Flyplasser virker å være for lett så,og siden det er trådstarter som har begynt å utvide kriteriene tar jeg det ikke så hardtHer strekker man virkelig på betydningen av "flyplass".
Uten å ha gjort noe research, så tipper jeg på Narvikbasen ti HeliTrans ?
Nei, det er Vardø/Svartnes/ENSS som er Norges østligste.Det er helt riktig og den ligger ca 10, 650 km sør for Norges østligste lufthavn, Høybuktmoen.
Her strekker man virkelig på betydningen av "flyplass".
Nei, Canada er veldig langt unna. Tror ikke man finner noe slikt på noen flyplass der.Skal vi til Canada når det gjelder svømmebassenget?
Helt riktig. Hotell med spa og basseng ligger i innsjekket sone. Fra rommet var vinduet til og med mot innsiden av terminalen. Hadde over 8 timer transit og det gikk ikke fly tidligere dit hvor jeg skulle, men Qatar nektet likevel å betale for opphold slik de reklamerer med.Da gjetter jeg en annen del av sandkassa: Doha DOH
Fri hvis riktig
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.