Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Snakker vi Nord-Afrika?
Telergmha?
Nei, men kjører du Algeries N6 sørover til den slutter i Timiaouine så er du på temmelig nøyaktig samme breddegrad som UNESCO-stedet. Avviket nord/sør er sykkelavstand. Men vi skal ut av Algerie.
EDIT: I følge Regel Nr. 5 skal flynummer nå legges ut:TK015
Er nok ikke Bangkok, ei heller i Asia. Et lite hint: området som vises på bildet utgjør brorparten av arealet til byen vi flyr over, men det er på ingen måte dette området byen er kjent for.Bangkok rett før landing på Suvarnabhumi?
Nei, men du er ikke så aaaaalt for langt unna. Bildet er tatt et par-tre minutter etter takeoff. Vi flyr nordover, med utsikt mot øst.Fort meyers?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.